רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

תחומי עיסוק

מנוף הרמה בכל הסוגים - שיא הרמות

חברת שיא הרמות עובדת באזור גוש דן והמרכז ומתמחה בכל הקשור לעבודות מנוף ופתרונות הרמה.

אנו עובדים עם הציוד החדשני ביותר ושומרים על בטיחות שיא בכל הקשור לעבודת שאנו מבצעים.

תמיד נדאג שהלקוח יהיה מרוצה ועם חיוך על הפנים בסיום ובתחילת העבודה.

מקצועיות, בטיחות ואמינות הן שלושת המרכיבים שמבדלים אותנו מהמתחרים.

רוצים לקבל הצעת מחיר? התקשרו עכשיו.
מנוף הרמה 2 - שיא הרמות    
קצת עלינו:

מנופים מסוגים שונים היו קיימות כבר לפני שנים רבות. יחד עם זאת, רק בעידן המודרני והתעשייתי החלו לעשות שימוש ניכר במינים שונים של מנופים. בזכות מנוף הרמה באיכות גבוהה ניתן לשפר ולזרז לאין ערוך ביצוע של עבודות שונות והרמה של משאות, גם במשקלים ניכרים ביותר. בנוסף, נפוץ מאוד השימוש במנופים גם במהלך עבודות של העברות והובלות.
מנוף – לא רק באתרי בניה

את צורתו וגודלו הכביר של מנוף או עגורן כולנו מכירים מאתרי הבניה השונים. מנוף הרמה מסייע לעבודתם של פועלים וחוסך להם את הצורך להעלות או להוריד משאות כבדים במהלך עבודות הקמה המבנה או עבודות הגמר והטיח. עם זאת, המנופים הניידים, הקלים יותר, הולכים ונעשים נפוצים כיום לא רק באתרי הבניה של בנייני מגורים, מגדלי משרדים או מרכזים מסחריים. במנופי הרמה איכותיים נעשה שימוש בחברות הובלה כאשר קיים בכך צורך וקיימות לכך סיבות טובות.
אין מעלית? מנוף הוא התשובה!

אם אתם זקוקים לשירותי הובלות ומעניינת אתכם השאלה מתי בעצם נהוג לשלב מנוף הרמה בפ��ולת העברת הרהיטים, הארגזים והציוד, נשמח לענות על כך בקצרה. בבניינים שבהם לא קיימת מעלית אפשר בהחלט להקל על ההעברה באמצעות שימוש מושכל במנוף. הדבר נכון באותה המידה גם כאשר ישנה מעלית אולם מפאת גודלה היא לא יכולה לשמש ביעילות את הפועלים והסבלים. גם כאשר חדר המדרגות קטן וצר או כאשר דלת הכניסה אל הבית או אל המשרד לא מאפשרת הוצאה או הכנסה של רהיטים גדולים או ציוד גדול אחר – מנוף בהחלט יכול להביא תועלת מרובה.
עבודה במהירות המנוף

כאשר שוכרים את שירותיה של חברה בעלת מנוף הרמה מקבלים מענה גם מבחינת מהירות העבודה. לכאורה, הפעלה של מנוף עשויה להיות איטית ואף מייגעת. למעשה, מנופים המשמשים את חברות ההובלה האיכותיות מבוססים על מנגנון מהיר מאוד ועל יכולת תמרון משופרת. כך, באמצעות הפעלה של מנוף מותאם, חוסכים למעשה זמן יקר ופעולה מייגעת של עובדי חברת ההובלה. במקום להעביר תכולה בהתבסס על כוח גופני ותוך עליה וירידה במדרגות, נעזרים במנוף שמגיע צמוד לחלון גדול או למרפסת רחבת ידיים.

הזמנה של שירות הובלות עם מנוף נלווה, אם כן, יכולה להועיל לכל מי שזמנו יקר. זה מצוין עבור בעלי משרדים שלא רוצים לבזבז זמן מיותר. זה מצוין גם לבעלי דירות שרוצים שההעברה לא תתארך ללא צורך. לכן, לעיתים מקובל להזמין מנוף הרמה גם כאשר ניתן היה להסתדר בלעדיו, פשוט בכדי לחסוך זמן.
הובלות באמינות

כאשר מרים משא מגיע לבית או למשרד כזה או אחר בכדי לסייע בהורדת תכולה או בהעלאת תכולה למקום חדש, הוא עשוי להיראות צנוע, ממש לא משהו מיוחד. מנופים רבים מגיעים כשהם מקופלים וקשה להבחין מיד ביכולת שלהם לצמוח לגובה. רק הפעלתו של מנוף הרמה מאפשרת לחזות באמת בגובה שאליו הוא מסוגל להגיע.

בעוד שחלק מהמנופים מיועדים להגיע לקומות נמוכות בלבד – קומה שניה, שלישית או רביעית, ישנם מנופים שמסוגלים ומיועדים להימתח לגובה ניכר בהרבה. עבור מכונות כאלה, גם קומה עשירית לא תמיד תהווה בעיה ולעיתים גם יותר. משום כך, חשוב שחברת ההובלה תדע להעריך את סוג המנוף ואת אופי העבודה לפני שהפועלים מגיעים לשטח.

על מנת ליהנות מיתרונות של עבודה מהירה, על מנת ליהנות מיתרונות של עבודה איכותית, זריזה ומקצועית, כדאי לבחור חברת הובלות אמינה ומנוסה. חברה כזאת תוכל לספק גם מנוף, לכל צורך ולכל מטרה. ארון גדול, ספה רחבה? פסנתר כנף? תמיד ניתן למצוא פתרון.